ŞİRKET PROFİLİ

SUDOPAK LTD.ulaşım , altyapı ve üstyapıları kapsamındaki özellikle demiryolları , akarayolları, otoyollar ile metro ve hafif raylı kentsel taşıma sistemlerinin kapsamlı çözümleri alanında uzmanlaşan bir tasarım , mühendislik ve müşavirlik şirketidir.Şirketimiz , yukarıda bahsi geçen konularda köprü, viyadük , tünel , sanat ve mühendislik yapıları , iletişim ve sinyalizasyon sistemleri , elektrifikasyon ve güç kaynakları alanlarında komple teknik çözümler tasarlamanın yanı sıra; ulaşım planlaması , yönetimi ve organizasyonu , ulaşım teknolojileri ve her türlü demiryolu çeken çekilen araçları , atölyeler , lojistik , fiyat politikası , ulaşım ekonomisi , finansman ve projelerin çevresel etkileri gibi konularda da yetkin ve güncel çözümlemeleri işverenlere başarı ile sunmaktadır.

SUDOPAK LTD.’nin faaliyet gösterdiği değer alanlar ise metro ve endüstriyel tesislerin tasarımı , altyapı tesisatları, telekominikasyon ve enerjidir. Bunların yanında , SUDOPAK LTD.’nin faaliyetleri bölgesel kalkınma projeleri, bölgesel ulaşım sistemlerinin geliştirilmesi ve proje finansmanı alanlarında müşavirlik ve kontrollük hizmetlerini de içermektedir.

SUDOPAK LTD. Türkiye’deki yetkin tasarım ve mühendislik kuruluşlarının başında gelmektedir.Ayrıca: uzun vadeli geleneklerini devam ettirmenin yanında , modern ve sürekli gelişen bir firmadır.Verdiği hizmetlerin alanı ve kalitesi, onu Türkiye Cumhuriyeti’ndeki en iyi müşavirlik firmalarından birisi yapmaktadır. Geniş yelpazedeki profesyonel becerileri, uzun dönemli deneyimleri ve modern teknik altyapısı SUDOPAK LTD.’nin büyük ölçekli ve komplike ulaşım ve altyapı projelerinde önemli ve saygın yatırımcılarla işbirliği yapmasını mümkün kılmaktadır.